Dom Aktualności

23 listopada 2017 r. W Międzynarodowym Centrum Kongresowo-Wystawienniczym Dahongmen w Pekinie odbyły się w Pekinie drugie doroczne Forum Piękności "Entrepreneurs China" oraz Gale "Wings of Phoenix", organizowane przez China Small and Medium Business Association.

Orzecznictwo
Chiny Guangzhou Wenshen Cosmetics Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Guangzhou Wenshen Cosmetics Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Droga Annie, chciałem tylko podziękować za wspaniałą obsługę, otrzymałem już paczkę, która była super szybka. Miłego dnia! Lisa

—— Lisa

Jestem bardzo szczęśliwy stwierdzić, że cały zapas jest tutaj iw doskonałym stanie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi

—— Jennifer

Otrzymałem cały produkt, to ostrze jest bardzo dobre, są najlepsi z całej firmy.

—— Stefan

Jesteś naprawdę NO.1, bardzo nam pomogłeś w ciągu ostatnich pięciu lat. Dziękuję bardzo Annie.

—— Linda

Hej, pigmenty Annie You są super, klient nie ma włosów, kolor wygląda na nią bardzo ładnie. Pani jest bardzo szczęśliwa, płakała. Kupuję ich dużo dalej,

—— Maira

Cześć, Annie, kocham środek znieczulający. Zawsze otrzymuję świetne opinie od klientów. To moja korzyść! Dziękuję bardzo.

—— Taylor

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
23 listopada 2017 r. W Międzynarodowym Centrum Kongresowo-Wystawienniczym Dahongmen w Pekinie odbyły się w Pekinie drugie doroczne Forum Piękności "Entrepreneurs China" oraz Gale "Wings of Phoenix", organizowane przez China Small and Medium Business Association.
najnowsze wiadomości o firmie 23 listopada 2017 r. W Międzynarodowym Centrum Kongresowo-Wystawienniczym Dahongmen w Pekinie odbyły się w Pekinie drugie doroczne Forum Piękności "Entrepreneurs China" oraz Gale "Wings of Phoenix", organizowane przez China Small and Medium Business Association.
Podaje się, że tematem tej konferencji jest "Odkryj piękno, Twórz piękno, dziel się pięknem". Ma na celu uhonorowanie zaawansowanych branż, tworzenie celebrytów i dzielenie się pozytywną energią.

Podczas konferencji Liu Xuemin powiedział, że oddział Chińskiego Stowarzyszenia Małych i Średnich Przedsiębiorstw rozwija się dynamicznie od czasu jego założenia w zeszłym roku. Od pierwszego Forum Rozwoju Kształcenia Zawodowego w Chinach do przygotowania materiałów do nauczania zawodowego, a następnie do wdrożenia stanowiska oceny talentów, dokonano skoku. Szybkość rozwoju wykracza poza ogromną większość stowarzyszeń branżowych. Przemysł kosmetyczny jest pionierem.

Ponadto na konferencji przedstawiciele uczestniczących przedsiębiorców publikowali również raporty i analizy powiązanych przedsiębiorstw, a także zorganizowali ceremonię wodowania, odpowiednio przygotowanie podręczników do nauczania tatuażu, pisanie materiałów fryzjerskich i nauczanie tatuażu. materiały z chińskiego powołań Vocational Education.

Przemówienia liderów organizacji: Chiny, Stowarzyszenie ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw, wiceprezes działu kosmetycznego - odpowiednio Lu Haijun.

Wieczorem czerwono-dywanowe wybiegi oficjalnie zapoczątkowały uroczyste otwarcie Gali China Beauty Star Awards "First Wind Wings". Goście obecni na uroczystej kolacji, w tym generał Liu Laiyun, były wiceminister generalnego działu politycznego, oraz generał Gong Guangxin, były zastępca dyrektora Biura Bezpieczeństwa Centralnego, oraz setki znakomitych przedstawicieli branży kosmetycznej wzięli udział w ceremonii.

W pełni potwierdzają swoje dotychczasowe osiągnięcia, zdobywając kilkanaście nagród, ale także oczekują, że będą w stanie wnieść większy wkład w rozwój branży w przyszłości!

Pub Czas : 2017-12-28 17:37:40 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Guangzhou Wenshen Cosmetics Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Annie Liang

Tel: +86 15876283855

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)