news

2017.10.25-2017.10.28 Guangzhou Wenshen Cosmetics Co., Ltd uczestniczyć w InterCharm Moskwa

December 28, 2017

InterCHARM to największa wystawa perfum i kosmetyków w Rosji, krajach WNP, Europie Środkowo-Wschodniej, która zrzesza w Moskwie rosyjskich i międzynarodowych znanych i nowych producentów i dystrybutorów perfumerii i kosmetyków, narzędzia i sprzęt do kosmetologii, medycyny estetycznej, fryzjerstwa, obsługa paznokci, PMU i mikropłytek, a także technologie dla biznesu salonów, surowców, składników i usług dla biznesu kosmetycznego.

Guangzhou Wenshen Cosmetics Co., Ltd, jako lider w dziedzinie PMU i mikropłatności w ciągu 16 lat, również nie może nie uczestniczyć w tak ważnej wystawie. Po raz pierwszy Wenshen wyjeżdża za granicę, by wziąć udział w tego rodzaju wydarzeniu. zacznij dla nas. Od tego wydarzenia Wenshen będzie miał więcej okazji do spotkania i kontaktu z naszymi klientami twarzą w twarz.

Dla Wenshen rynek rosyjski jest jednym z naszych słabych rynków, ale rosyjski jest również bardzo potencjalnym rynkiem w PMU i mikropłatności. W InterCharm, mamy wielu nowych klientów z rynku rosyjskiego, jest to jeden z naszych sukcesów tej wystawy. to początek naszych kolejnych wystaw na całym świecie.

Guangzhou Wenshen Cosmetics Co., Ltd jest zawsze w drodze na światowy rynek.